Hakkımızda

Çiğdem İnşaat Kentsel Dönüşüm

 

Hakkımızda LogoÇiğdem İnşaat Gıda Turizm Limited Şirketi 20 yıldan beri Zeytinburnu İstanbul’da faaliyet göstermekte olup en bilindik inşaat firmalarından birisidir. Bu zamana kadar gerek kat karşılığı, gerek müteahhitlik hizmetiyle birçok inşaat projesine imza atılmıştır.Başkanlığını Hakkı Ertunç’un yaptığı Çiğdem İnşaat, Zeytinburnu’na Kentsel Dönüşümün gelmesiyle büyük ölçekli ve modern projelerle hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz
Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil, emlak alım ve satımında geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertizi ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesiyle ve standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.Tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

 

Vizyonumuz
Tüm sektörün dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşımda farklılık olduğunun inancındayız.Bu yüzden gayrimenkul sektöründe öncü olarak çığır açmak inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.